Jeśli poszukujesz odpowiednich dla Twojej firmy rozwiązań przeciwpożarowych stworzonych specjalnie dla branży przemysłowej, AFFS Sp. z o.o zapewni kompleksową realizację zabezpieczenia ppoż. - począwszy od projektu instalacji, poprzez dobór odpowiednich maszyn i systemów, aż do etapu dostarczenia i montażu, a także serwisowania urządzeń. Instalacje ppoż. AFFS Sp. z o.o to pewna jakość, wiedza i doświadczenie w szerokim zakresie, jakim są usługi przeciwpożarowe.

Zakres produktów oferowanych przez AFFS Sp. z o.o. opracowany został w taki sposób, by spełnić oczekiwania zarówno klientów komercyjnych, jak i tych z branży przemysłowej. Urządzenia przeciwpożarowe, instalacje i systemy AFFS Sp. z o.o. to gwarancja jakości, profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

AFFS Sp. z o.o. (Automatic Fire Fighting Systems) dostarcza najwyższej jakości systemy przeciwpożarowe wiodących producentów, certyfikowane maszyny i indywidualnie projektowane instalacje ppoż.

Usługi przeciwpożarowe to kompleksowa branża - w ofercie firmy znajdują się nie tylko urządzenia gaśnicze, a przede wszystkim zabezpieczenia ppoż. i rozwiązania tworzone tak, aby spełniać indywidualne potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Firma AFFS Sp. z o.o. zapewnia Klientom pełen zakres obsługi na wszystkich etapach wprowadzania rozwiązań przeciwpożarowych. Usługa rozpoczyna się od zapoznania się z ofertą firmy, obejmującą najwyższej jakości urządzenia przeciwpożarowe. Po wybraniu odpowiednich systemów przeciwpożarowych powstaje projekt, dzięki któremu instalacje ppoż. zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. AFFS Sp. z o.o. zapewnia także sprawną dostawę i montaż urządzeń na miejscu. Oferta firmy obejmuje również serwis instalacji przeciwpożarowych.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe pomieszczeń firmowych, gospodarczych i produkcyjnych, a także powierzchni magazynowych dla pełnego bezpieczeństwa muszą być odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane spośród produktów najwyższej jakości, spełniających europejskie normy i składających się na złożony projekt instalacji ppoż.

Serwis ppoż. AFFS Sp. z o.o. zabezpieczający urządzenia w przypadku nieprawidłowości w ich działaniu funkcjonuje z najwyższą jakością dzięki odpowiednim szkoleniom pracowników w zakresie znajomości produktów, ich specyfikacji oraz sprawnego rozwiązywania problemów.

System przeciwpożarowy w określonych gałęziach przemysłowych powinien być dobrany do specyfiki branży, w jakiej działa dana firma. Inne zabezpieczenia ppoż. stosowane są w przemyśle spożywczym, w silosach, halach fabrycznych, jeszcze innych rozwiązań wymagają natomiast magazyny i laboratoria branży chemicznej. Z uwagi na kontakt z różnego rodzaju substancjami i toksycznymi oparami, nie wszystkie rozwiązania ppoż. będą odpowiednie do zastosowania w tego rodzaju zakładach. Magazyny sprzętów z branży technicznej, podobnie jak zakłady wytwarzające delikatne części elektroniczne wymagają systemów przeciwpożarowych zmniejszających ryzyko zniszczenia instalacji elektrycznych, omijających urządzenia gaśnicze działające w oparciu o mgłę wodną. Systemy ppoż. wykorzystujące w swoim działaniu gazy gaśnicze zdecydowanie lepiej nadają się do zastosowania w przypadku tego rodzaju przemysłu. Nowoczesne systemy przeciwpożarowe pozwalają na dostosowanie rozwiązań i urządzeń dokładnie do specyfiki branży przemysłowej korzystającej z usług AFFS Sp. z o.o.

Profesjonalnie dobrane przez AFFS Sp. z o.o. urządzenia przeciwpożarowe oraz stworzony indywidualnie, w oparciu o potrzeby klienta i funkcjonalność urządzeń projekt instalacji ppoż. zabezpieczą odpowiednio każde pomieszczenie przemysłowe.

W ofercie AFFS Sp. z o.o. znajdują się rozwiązania dla ochrony ppoż. m.in.:

● przenośników taśmowych, przenośników kubełkowych,

● silosów,

● filtrów, separatorów, filtrów workowych, filtro-cyklonów, cyklonów,

● maszyn poligraficznych,

● hal produkcyjnych,

● magazynów

● smażalników

● rozdzielni elektrycznych

Systemy przeciwpożarowe AFFS Sp. z o.o. zawierają urządzenia służące m.in. do:

● detekcji gazów toksycznych i wybuchowych,

● mgły wodnej,

● gaszenia środkiem gaśniczym CO2,

● gaszenie gazami obojętnymi (ARGONIT, AZOT, ARGON, INERGEN),

● liniowej detekcji temperatury

Zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w celu optymalnego i indywidualnego doboru sposobu ochrony przeciwpożarowej obiektów przemysłowych. Nasi specjaliści zadbają o kompleksową obsługę zlecenia na wszystkich etapach jego realizacji. Najnowocześniejsze urządzenia i systemy przeciwpożarowe AFFS Sp. z o.o. to bezpieczeństwo dla firmy i wytwarzanych w niej produktów dopracowane od A do Z.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij